Заклад дошкільний освіти за номером 8 - приклад іншим громадам

Заклад дошкільний освіти за номером 8 - приклад іншим громадам. Саме так відзначив наш садочок голова Рівненської ОВА Віталій Коваль під час своєї робочої поїздки на Сарненщину. Сарненська міська рада разом з керівництвом закладу створили настільки комфортний простір, що діти практично не відрізняють навчальні групи садочку від приміщення в укритті. Адже там облаштовані і спальні ліжка для найменших, і місця для розвиваючих ігор. Садочок працює ще з травня. Його відвідують діти зі всього міста. Є навіть 11 діток-переселенців. Запрошуємо очільників інших територіальних громад завітати до нашого дошкільного закладу для обміну досвідом та створення подібних територій безпеки у своїх громадах. Для нас важливо не тільки забезпечити належний рівень виховання і розвитку діток дошкільного віку, але і створити максимально безпечні умови для цього.
Більше у відео.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024