№123 від 25 червня 2022 року "Про створення комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

25 червня 2022 року                                                                                                                                        № 123

Про створення комісії

з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації

З метою виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель і споруд на території Сарненської міської територіальної громади, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року №473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель і споруд»,  керуючись  пунктом 6 статті 33, пунктом 7 статті 38, пунктами 19, 20 частини 4 статті 42, пунктом 15 статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та затвердити її склад (додається).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

Розпорядження міського голови
25.06.2022   №  123

Склад