, Головний редактор

З нагоди 36-тої річниці аварії на Чорнобильській АЕС 

З нагоди 36-тої річниці
аварії на Чорнобильській АЕС 
у громаді провели мітинг-реквієм
Відбувся захід сьогодні у міському сквері «Залізничник». Наша країна, пройнята болем тяжких втрат і наслідків катастрофи в далекому 1986-му, нині у реаліях війни. Цьогоріч, на жаль, «чорнобильське відлуння» увірвалось із новою силою, після захоплення ЧАЕС російськими окупантами. Їхні дії ледве не призвели до світової катастрофи, ще страшнішої й масштабнішої, адже в сховищі Чорнобиля зберігаються ядерні відходи.
Про символ спільної відповідальності перед майбутніми поколіннями та про готовність у теперішній час захищати все живе більше - з уст Сарненського міського голови Руслан Серпенінов- у відео.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Вересень
17 вересня 2025
№ 143 від 15 вересня 2025 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом "

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
17 вересня 2025
Про створення комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів на 2026 рік

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Вересень
17 вересня 2025
№ 141 від 15 вересня 2025 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Вересень
16 вересня 2025
№ 142 від 15 вересня 2025 року "Про утворення комісії по визначенню творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл,  місцевих авторів громади на призначення грошової винагороди у 2025  році"

Документи → Проєкти рішень 38-ї сесії міської ради
15 вересня 2025
Про підтримку проєкту «Прапор Надії» на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів