КУ «ІНСПЕКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ»  НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ СТОСОВНО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 01.01-14.02.2022

КУ "ІНСПЕКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ" НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ СТОСОВНО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

ЗА ПЕРІОД 01.01-14.02.2022

Інспектори з благоустрою проводили свою  діяльність у трьох населених пунктах Сарненської  міської територіальної громади  (м. Сарни, с. Глушиця,  с. Велике Вербче).

З метою недопущення  різних видів порушень у сфері  благоустрою, дотримуючись Закону України «Про благоустрій населених пунктів», працівниками комунальної установи було надано 170 попереджень мешканцям населених пунктів, з них: більшість -  за неналежне утримання прилеглої  території об’єктів благоустрою, зокрема за невчасне прибирання снігу, утримання відкритими колодязів підземних комунікацій.

Інспекція з благоустрою звертається до мешканців нашої громади з проханням дбати про чистоту свого міста, села та повідомляти про правопорушення у сфері благоустрою.

Начальник КУ «Інспекція з благоустрою»

Андрій Шапірко

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"