,
ГО «Агенція відновлення та розвитку» запускає велике опитування для мешканців громад
ГО «Агенція відновлення та розвитку» запускає велике опитування для мешканців громад, щоб дізнатися:
- Наскільки відкритою ви вважаєте місцеву владу?
- З якими викликами чи несправедливістю ви стикаєтеся найчастіше?
- Яких знань та інструментів вам не вистачає, щоб ефективно впливати на життя свого міста чи села?
Ваші відповіді допоможуть створити круту та практичну навчальну програму в межах проєкту «ВСІМ. Формування культури доброчесності в громадах». Це шанс підказати експертам, на які реальні проблеми людей на місцях варто звернути увагу в першу чергу.
Це займе всього 15 хвилин, але ваш голос допоможе зробити нашу громаду чеснішою та прозорішою.
Опитування повністю анонімне, а всі відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді.
Переходьте за посиланням та діліться своєю думкою: https://forms.gle/i8ryxRs9deqWLCd17
Проєкт реалізується за підтримки програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Данією, Францією, Австрією, Польщею та Словенією.
