, Адміністратор

СарниБатУкраїна – не просто назва, а сила змін у громаді

У Сарнах з’явилася нова громадська організація – “Сарни Бат Україна”. Це не державна структура, а ініціатива п’яти чоловіків, які об’єдналися, щоб змінювати громаду, підтримувати ветеранів і захищати права тих, хто боронив Україну.
Хто створив?
Організацію заснували Андрій Опалько, Вадим Колба, Сергій Орешко, Олександр Харечко та Євгеній Жаровіков. Четверо з них воювали і зараз проходять реабілітацію. Вони знають, що таке війна, які проблеми мають ветерани та їхні родини, і як важливо допомагати тим, хто повертається з фронту.
Мета організації
Це не просто об’єднання ветеранів, а спільнота людей, які прагнуть змін. Організація ставить перед собою широкий спектр завдань:
- Захист прав ветеранів, військових, волонтерів та їхніх родин
- Реабілітація учасників бойових дій, надання психологічної та соціальної допомоги
- Патріотичне виховання молоді та формування національної свідомості
- Взаємодія з місцевою владою та ініціювання змін у законодавстві для підтримки ветеранів
- Вшанування пам’яті загиблих захисників України
- Організація спортивних, культурних, освітніх заходів
Чому це важливо?
Сьогодні багато ветеранів стикаються з труднощами адаптації, юридичними питаннями, проблемами з працевлаштуванням і житлом. “Сарни Бат Україна” прагне змінити ситуацію, об’єднати тих, хто пройшов війну, та допомогти їм знайти своє місце в мирному житті.
Крім того, організація планує активно працювати з молоддю, виховуючи у неї патріотичні цінності, а також взаємодіяти з органами влади для ефективного вирішення проблем ветеранів.
Приєднуйтесь до побратимів!
Засновники “Сарни Бат Україна” закликають побратимів долучатися до їхніх лав. Вони відкриті для всіх, хто хоче змін, хто готовий підтримати своїх, хто прагне розбудовувати сильну спільноту ветеранів та патріотів.
Якщо ти ветеран, волонтер, учасник бойових дій або просто людина, якій небайдужа доля громади – СарниБат чекає на тебе! Разом можна зробити більше!
Ініціатива хлопців знайшла підтримку не лише серед ветеранів, а й у міської влади та громади. Сарненська міська рада та міський голова Руслан Серпенінов вже задекларував готовність сприяти діяльності “Сарни Бат Україна”, підтримувати їхні соціальні, реабілітаційні та патріотичні ініціативи.
Що далі?
СарниБат – це лише початок. Засновники організації готові працювати над конкретними проєктами, залучати нових учасників та розвивати ініціативи, які зроблять громаду сильнішою.
Якщо ти хочеш приєднатися або допомогти організації – звертайся до її представників. Це шанс стати частиною великої справи, яка має значення.
Галарея до статті

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Вересень
17 вересня 2025
№ 143 від 15 вересня 2025 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом "

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
17 вересня 2025
Про створення комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів на 2026 рік

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Вересень
17 вересня 2025
№ 141 від 15 вересня 2025 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Вересень
16 вересня 2025
№ 142 від 15 вересня 2025 року "Про утворення комісії по визначенню творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл,  місцевих авторів громади на призначення грошової винагороди у 2025  році"

Документи → Проєкти рішень 38-ї сесії міської ради
15 вересня 2025
Про підтримку проєкту «Прапор Надії» на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів