На Рівненщині стартує новий сезон всеукраїнського проєкту «Шкільні ліги».

Розпочалася реєстрація команд для участі у першому етапі, що відбуватиметься на рівні шкіл.
«Торік до проєкту долучилося понад 15 тисяч учнів Рівненщини з усіх громад. Наші школярі гідно представили область у всеукраїнському фіналі. Баскетболістки та футзалісти здобули срібні медалі. Переконаний, цього сезону учасників та нагород буде ще більше. Адже до баскетболу, волейболу, футзалу, черліденгу та спортивного орієнтування додаються гандбол та регбі», - повідомив начальник ОВА Олександр Коваль.
Нагадаємо, цей масштабний спортивний проєкт створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Головна його мета – психоемоційно розвантажити дітей, відволікти їх від викликів війни.
 Зареєструватися можна на сайті: https://scl.gov.ua/

19 вересня 2024
№ 495 від 18 вересня 2024 року "Про встановлення переліку та тарифів (цін) на платні послуги, що надаються комунальним підприємством  «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради"

19 вересня 2024