Громада знову у скорботі …

Завтра, 16 серпня, громада схилить голови у пошані перед Героєм, який мужньо та відважно захищав рідну землю від ворогів, відстоював волю та незалежність нашої України.
33-річний молодший сержант Симончук Віталій Віталійович, житель села Стрільськ, від початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. У лютому 2022 року вступив до лав ЗСУ та проходив службу в 104-ій окремій бригаді ТРО, 60-му батальйоні «Поліські вовки». Виконуючи бойовий обовʼязок на Запорізькому напрямку, 10 серпня 2024 року ворог безжально обірвав життя військовослужбовця.
Віталій був мужнім, відважним, порядним, люблячим сином, чоловіком та батьком. Професіонал своєї справи, вірний друг, надійний побратим.
У Захисника залишилися дружина, синочки, батьки та сестра.
Віримо, що мужній Герой тепер захищатиме нас з небес …
Нехай Господь дасть сили рідним, друзям, бойовим побратимам пережити час скорботи, щиро співчуваємо та розділяємо разом з Вами біль втрати найріднішої людини.
Вічна слава, памʼять та честь Віталію…
Прощання із Захисником відбудеться завтра, 16 серпня.
Кортеж розпочне свій рух містом орієнтовно о 10:15 год. та рухатиметься маршрутом:
Костопільська-Європейська-Грушевського- Соборна - Люхча-Глушиця-Стрільськ.
11.45 год.- прощання та проведення чину похорону вдома, вул. Молодіжна, 19
14.00 год. - поховання на місцевому кладовищі.

19 вересня 2024
№ 495 від 18 вересня 2024 року "Про встановлення переліку та тарифів (цін) на платні послуги, що надаються комунальним підприємством  «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради"

19 вересня 2024
№ 494 від 18 вересня 2024 року "Про затвердження комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради розрахунку обсягу заборгованості різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалась населенню"