У рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» відбувся останній навчальний модуль для учасників на тему: «Сесія - брейншторм»

4 липня 2024 року на базі молодіжного простору «ВАЙБ» у рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» у Сарненській міській територіальній громаді відбувся останній навчальний модуль для учасників на тему: «Сесія - брейншторм». За результатами навчання учасники проєкту отримали відповідні сертифікати.
 Мета: Навчити учасників досліджувати потреби молоді у Сарненській громаді, аналізувати ситуацію та причини негативних явищ, а також генерувати ідеї, які будуть служити розв’язанню проблеми.
 Наступний крок – внесення змін до Положення про молодіжну раду при Сарненській міській раді, а саме: затвердити згідно з Додатками заяву та анкету встановленого зразка.
 Проєкт триватиме до кінця 2024 року.
Учасники пройшли «Школу Молодіжної ради», котра передбачала чотири навчальні одноденні модулі, а попереду - багато цікавих нетворкінгових активностей, робота з експертами та фінальний форум, де всі матимуть змогу поділитися досягненнями.
 Нагадаємо, що проєкт «Активна молодь – сильна громада» став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».
Галарея до статті

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024