, Адміністратор

В аграрному ліцеї відкрили Стіну памʼяті 

Сьогодні представники родин загиблих Героїв-випускників закладу та гості відкрили меморіальну стіну в холі ліцею.
«В кожній громаді тепер є такі скорботні місця, вони стають місцями сили та пам’яті для усіх мешканців. Ці хлопці, які віддали життя за свій народ і землю, стали нашими небесними охоронцями. Ми маємо пам’ятати їх, молитися за них та продовжувати працювати для перемоги. Це не тільки для того, щоб просто вшанувати, а й для того, щоб наступні покоління знали завдяки кому в них є можливість навчатись, спілкуватися з рідними. Це важливо, це наша історія» - міський голова Руслан Серпенінов.
З початку повномаштабного вторгення загинуло 37 випускників аграрного ліцею.
Слава Україні!
Героям Слава!
Галарея до статті

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради житлових будинків на території  Ремчицького старостинського округу № 6

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради житлових будинків  на території Люхчанського старостинського округу № 9

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради квартири та житлових будинків на території Костянтинівського старостинського округу № 5

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про передачу матеріальних цінностей Добровольчому формуванню № 1 Сарненської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
23 червня 2026
Про   порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  

Пошук документів