, Адміністратор

Народна мудрість говорить: «Коли людина щаслива – вона танцює». І це дійсно так! Адже танець – це рух, а рух – це життя!

В неділю Палац культури приймав гостей, батьків, вихованців та викладачів, які повʼязали своє життя з одним з найкращих та найуспішніших танцювальних колективів Рівненщини - Журавкою!
її 25 років зразковий аматорський ансамбль танцю «Журавка» підкорює сцени України та Європи на чолі з Сергієм Галушко. 20 років, як колектив здобув звання «зразковий».
Міський голова Руслан Серпенінов привітав винуватців свята і подякував колективу за багаторічну працю, високий професіоналізм, майстерність, вагомий внесок у збереження та розвиток національної культури України.
Бажаємо колективу яскравого світла софітів найкращих сцен світу!
Галарея до статті

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 45-ї сесії міської ради
26 травня 2026
Про надання згоди на прийняття у комунальну власність  об’єкта незавершеного будівництва

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
26 травня 2026
Про розгляд заяви Самойла Сергія Степановича про постановку на квартирний облік у виконавчому комітеті Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
26 травня 2026
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 25.03.2026 №146

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
26 травня 2026
Про розгляд заяви Супрунця Валерія Степановича та Супрунця Володимира Степановича  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху

Документи → Проєкти рішень 45-ї сесії міської ради
26 травня 2026
Про затвердження змін до Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, Національної поліції України та місцевого

Пошук документів