, Головний редактор

№236 від 12 жовтня 2021 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 

12 жовтня 2021 року                                                                                 № 236

 

 

Про нагородження Подякою

Сарненського міського голови

      

Керуючись рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради    від 16 січня 2021 року №64 «Про затвердження складу комісії з питань нагородження, Положення про неї та Положення про Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови», відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання старости Стрільського  старостинського округу №10        від 11 жовтня 2021 року № 12/10-200, з нагоди святкування Дня села Стрільськ, висловити Подяку Сарненського міського голови жителям села Стрільськ:  

 

 1. За вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України, мужність і героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України:

ДОМНІЧУ Івану Івановичу.

 1. За активну громадську та життєву позицію, представництво інтересів жителів громади, вагомий особистий внесок у розвиток Сарненської міської територіальної громади:

НИКОНЧУКУ Сергію Миколайовичу.

 1. За значний особистий внесок у розвиток культурної галузі Сарненської міської територіальної громади, відродження та розвиток фольклорних традицій рідного краю, збереження та популяризацію української пісні, обрядів та звичаїв села:

КЕДРУК Єві Василівні.

 1. За вагомий внесок у розвиток культури Сарненської міської територіальної громади, активну громадську позицію:

КУЗНЕЦЬ Степаниді Гнатівні.

 1. За проявлену ініціативність, значний особистий внесок в організацію та проведення благоустрою на території Сарненської міської територіальної громади:

ДЕНИСЮКУ Павлу Гордійовичу.

 

 

 1. За якісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у галузі охорони здоров’я, активну життєву позицію:

БІЛОТІЛ Наталії Василівні.

 1. За високий рівень педагогічної майстерності, багаторічну сумлінну працю та створення комфортних умов для навчання, виховання і всебічного розвитку підростаючого покоління:

ПОЦЕКАЙЛО Ользі Сазонтівні.

 1. За активну участь у спортивних змаганнях, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді Сарненської міської територіальної громади:

БАРТОШУ Андрію Михайловичу.

 1. За сумлінну педагогічну працю, професійну майстерність, вагомий внесок у справу виховання й навчання молодого покоління:

ГАВРИЛЬЧИКУ Олегу Адамовичу.

 1. За багаторічну підприємницьку та благодійну діяльність, активну життєву позицію:

САФАРЯНУ Месропу Шаваршовичу.

 1. За багаторічну сумлінну працю, організаторські здібності в наданні якісних освітніх послуг та активну громадську позицію:

ЗІНЕВИЧУ Олегу Васильовичу;

 1. За багаторічну службу в органах місцевого самоврядування, професійне виконання посадових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади:

ГЕЗІ Ганні Сазонтівні.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
№236 від 12 жовтня 2021 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання