Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю.

Люди з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, яка не перевищує двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб (у 2024 році — 6056 грн), можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД).

Це такі послуги як:
- юридичні консультації;
- допомога зі складенням документів;
- представництво інтересів у суді.

У 2023 році до системи БПД люди з інвалідністю зверталися понад 23 тис. разів*. 6,5 тис. разів їм надавалася допомога зі зверненням до суду.

Переглянути збірку: https://legalaid.gov.ua/publikatsiyi/zbirka-uspishnyh-sprav-nadannya-bezoplatnoyi-pravnychoyi-dopomogy-lyudyam-z-invalidnistyu/

Як звернутися до системи БПД

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень
30 квітня 2024