Фольклорний ансамбль «Школа вокалу «Spalah» м. Сарни - володар ГРАН-ПРІ IV Всеукраїнського мистецького форуму ART.Пост.UA «Яскрава Країна»

Вітаємо очільницю ансамблю Галину Куришко та її вихованок з новими здобутками, які вони везуть до громади з Трускавця, в якому днями завершився один з наймасштабніших мистецьких заходів.
Соня Мелешенко - лауреат I премії (народний вокал, старша вікова категорія);
Вікторія Колос - лауреат I премії (естрадний вокал, середня вікова категорія);
Марковець Вероніка - лауреат I премії (естрадний вокал, старша вікова категорія);
Колядко Діана - лауреат I премії (естрадний вокал, молодіжна категорія);
Карачун Анастасія - лауреат III премії (естрадний вокал, середня вікова категорія).
Натхнення Вам, дівчата, на нові звершення.
Дякуємо, що славите громаду на усіх рівнях!
Галарея до статті

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024