Співпраці між міською радою та Волинським національним університетом імені Лесі Українки бути

Сьогодні міський голова Руслан Серпенінов підписав меморандум про співпрацю з ректором Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Взаємодія полягатиме у залученні науковців до розробки проєктів нашої громади, до впровадження наукових розробок в економіку та гуманітарну сферу, до вивчення громадської думки щодо проблем та життєдіяльності громади через соціальні опитування та інше.
Керівник закладу Анатолій Цьось завітав до нашої громади разом з колегами.
Відтак, у ході відвідин спочатку робоча зустріч відбулась з очільником громади, де предметно обговорили шляхи налагодження ефективної співпраці та залучення наукового потенціалу університету до розвитку економіки та гуманітарної сфери Сарненської міської територіальної громади. А далі делегація побувала у закладах освіти громади. Відвідали школу-колегіум ім. Тараса Шевченка, 2 і 4 ліцеї у Сарнах та Люхчанський ліцей. У школах провели зустрічі з випускниками, частина з яких у перспективі стане студентами цього вишу.

26 липня 2024
Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І півріччя 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Липень
25 липня 2024