І знову болем відкликається у душах втрата…. громада вкотре у скорботі… У війні за цілісність та недоторканість, на східних кордонах країни, загинув САФОНІК Андрій Леонідович

Клята війна забрала життя молодшого сержанта 10 ОГШБ «Едельвейс», 51 річного жителя села Городець Сарненськоі громади.
Андрій Леонідович призвався в лави ЗСУ наприкінці травня 2023 року.
8 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Берестове, Бахмутського району, Донецької області, кляті московити обірвали життя чоловіка, батька, брата… Більше ніколи не зустрінуться з батьком двоє донечок…
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!
Прощання та поховання Героя відбудеться завтра 11 серпня у селі Городець.
Більш детально про рух кортежу та час прощання повідомимо у наступних повідомленнях.

02 травня 2024
№ 254 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми соціального захисту населення на 2025 - 2027 роки"

02 травня 2024
№ 253 від 30 квітня 2024 року "Про встановлення середніх цін на ритуальні послуги та товари ритуальної належності для КП «Екосервіс»"