Сарненський районний центр психосоціальної підтримки «Життя»

З метою розробки та апробації моделі надання на місцевому і районному рівні Рівненської області психосоціальних послуг постраждалому населенню у 2023 році Solidarity Fund PL Фондом міжнародної солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з (Банк крайового господарства), Європейською Комісією та програмою “Підтримка демократії” Міністерства закордонних справ Республіки Польща реалізується проєкт «Психосоціальна підтримка в України» PRO_MentalHealth.
У рамках цього проєкту на Рівненщині в червні-серпні 2023 року було створено 4 Центри психосоціальної підтримки (по одному у кожному районі).
Кожен Центр отримав від Фонду міжнародної солідарності по автомобілю, для ефективної роботи центрів. Діяльність всіх Центрів базується на мультидисциплінарних командах (психіатра та трьох психологів).
Особливістю цих команд є змога надавати послуги стаціонарно та мобільно (у віддалених населених пунктах району) ветеранам війни, Захисникам і Захисницям, членам їхніх сімей та сімей загиблих, особам, які отримали поранення, були у полоні або під окупацією, внутрішньо переміщеним особам, а також цивільним особам, які пережили травматичний досвід.

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Жовтень
22 жовтня 2024
№ 221 від 21 жовтня 2024 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом"

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 31 позачергова сесія від 18 жовтня 2024 року