№ 10 від 15 січня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

15 січня 2024 року                                                                                                         № 10

Про затвердження акта

приймання-передачі окремого

індивідуально визначеного

майна до комунальної власності

Сарненської міської територіальної

громади

Відповідно до статей 42, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на виконання рішення Сарненської міської ради від 20 грудня 2023 року № 1736 «Про прийняття об'єктів державної власності у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади», розпорядження Сарненського міського голови від 27 грудня  2023 № 299 «Про створення спільної комісії для прийому-передачі окремо індивідуального визначеного майна» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2023 р. № 1157-р «Про передачу окремого індивідуально визначеного майна у власність територіальних громад»:

1. Затвердити акт приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що додається.
  2. Визначити балансоутримувачем окремого індивідуально визначеного майна Сарненську міську раду.
  3. Передати окреме індивідуально визначене майно для організації надання адміністративних послуг з реєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія Сарненській міській раді.
  4. Координацію роботи покласти на в.о. начальника Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради Ніну МАТВІЄНКО.

Міський голова                                                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

10-zatverdzhennja-akta-printer.doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"