№ 174 від 20 серпня 2024 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

20 серпня 2024  року                                                                                                      №174

Про затвердження зведених кошторисних

розрахунків вартості наданих послуг на

поточний ремонт дорожнього покриття

повітряно-струменевим методом

На виконання Програми проведення ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі, підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2021 №335 (зі змінами), рішення Сарненської міської ради від 20.12.2023 №1752 «Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами), керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по    вулиці Св.Троїцька в місті Сарни Рівненської області у сумі 57,19669 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 54,33686 тис. грн.
  2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Шевченка в місті Сарни Рівненської області у сумі 14,55135 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 13,82378 тис. грн.
  3. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці І.Франка в місті Сарни Рівненської області у сумі 29,15715 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 27,69929 тис. грн.
  4. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Привокзальна в місті Сарни Рівненської області у сумі 11,60342 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 11,02325 тис. грн.
  5. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Широка в місті Сарни Рівненської області у сумі 29,06129 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 27,60823 тис. грн.
  6. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Вишнева в місті Сарни Рівненської області у сумі 43,67286 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 41,48922 тис. грн.
  7. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Миру в місті Сарни Рівненської області у сумі 7,93359 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 7,53691 тис. грн.
  8. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Симона Петлюри в місті Сарни Рівненської області у сумі 41,69149 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 39,60692 тис. грн.
  9. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Лисенка в місті Сарни Рівненської області у сумі 20,45239 тис. грн, у тому числі  надані послуги – 19,42977 тис. грн.
  10. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Миру в с.Орлівка Сарненського району Рівненської області у сумі 90,26422 тис. грн, у тому числі надані послуги – 85,75101 тис. грн.
  11. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом по вулиці Ковельська в місті Сарни Рівненської області у сумі 167,41524 тис. грн, у тому числі надані послуги – 159,04448 тис. грн.
  12. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення – головному бухгалтеру Сарненської міської ради Ользі ДУМНІЦЬКІЙ проводити фінансування згідно з бюджетними призначеннями та актами наданих послуг.
  13. Контроль за виконанням робіт покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Перший заступник міського голови                                                                                  Іван НАЗАРЕЦЬ

Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом.doc

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни