№ 180 від 03 вересня 2024 року "Про утворення комісії по визначенню творчихколективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на призначення грошової винагородиу 2024  році"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03 вересня 2024  року                                                                                                   № 180

Про утворення комісії по визначенню

творчихколективів, аматорських об’єднань,

виконавців, митців, діячів культури, учнів

мистецьких шкіл громади на призначення

грошової винагородиу 2024  році

Відповідно до пунктів 19, 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Сарненської міської ради від 06 жовтня 2023 року № 1544 «Про затвердження змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на 2022-2024 роки» (зі змінами), з метою забезпечення підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади, раціонального використання бюджетних коштів:

1. Утворити комісію по визначенню творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на призначення грошової винагороди у2024 році (далі - Комісія) та затвердити її склад згідно з додатком до розпорядження.
  2. Комісії у своїй діяльності керуватися Положенням про підтримку творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на 2022-2024 роки, затвердженим рішенням міської ради від 06 жовтня 2023 року № 1544 «Про затвердження змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на 2022-2024 роки» (зі змінами).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про утворення комісії по визначенню творчихколективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на призначення грошової винагородиу 2024  році.docx

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни