№24 від 01 лютого 2023 року "Про реєстрацію транспортного засобу"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 лютого 2023 року                                                                                   № 24

Про реєстрацію транспортного засобу

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 694:

1. Провести державну реєстрацію за Сарненською міською радою, отриманого у якості міжнародної технічної допомоги, міні/екскаватора-навантажувача з комбінованим ковшем, марки, моделі JCB 3CX SITEMASTER, заводський № JCB3CX4TPN3141761, двигун № JCB SB320/40344U2668722.
  2. Визначити відповідальним за проведення процедури державної реєстрації міні/екскаватора-навантажувача з комбінованим ковшем водія міської ради ЛЕОНЧИКА Володимира Олексійовича (паспорт СР 204702).
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана 1ІАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

24-Про реєстрацію транспортного засобу.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень