№293 від 18 листопада 2022 року "Про підготовку до проведення опалювального сезону 2022-2023 років"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18 листопада 2022 року                                                                                                        № 293

Про підготовку до проведення

опалювального сезону 2022-2023 років

У зв’язку із постійними масованими обстрілами енергетичної інфраструктури України агресором – російською федерацією, постійними відключеннями електричної енергії на території громади, з метою забезпечення об’єктів комунальної власності альтернативними джерелами живлення для нормального проходження опалювального сезону 2022-2023 років, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною вісім статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 07.10.2022 №357 «Про початок опалювального періоду 2022-2023 років у Сарненській міській територіальній громаді»:

1. Управлінню житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю спільно із відділами з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи і фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради здійснити заходи щодо забезпечення альтернативними джерелами живлення (генераторами) комунального підприємства «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради, комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс», комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради, закладів освіти, культури, соціального захисту та інших об’єктів комунальної власності у відповідності до їх потреб та передбачених бюджетних призначень.

Термін: Негайно.

1. Керівникам підприємств, установ, закладів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, для яких закуповуватимуться альтернативні джерела живлення (генератори), забезпечити закупівлю обладнання та забезпечити здійснення ремонтів у електрощитових на об’єктах (у разі необхідності) з метою оперативного підключення туди альтернативних джерел живлення (генераторів).

Термін: Негайно.

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради забезпечити фінансування заходів зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження, згідно передбачених бюджетних призначень.

Термін: Негайно.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови згідно із розподілом обов’язків.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень