№239 від 30 вересня 2022 року "Про оголошення Дня жалоби в Сарненській міській територіальній громаді"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 вересня 2022 року                                                                                   № 239

Про оголошення Дня жалоби в

Сарненській міській територіальній громаді

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» на період дії режиму воєнного стану, з метою вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців, що проживали та зареєстровані на території Сарненської міської територіальної громади:

1. Оголосити Днем жалоби - дні офіційного прощання та поховання військовослужбовців у Сарненській міській територіальній громаді згідно з повідомленями Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  2. На знак скорботи за загиблими військовослужбовцями протягом оголошених днів жалоби, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності, що розташовані на території громади:

2.1. Приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств;

2.2. скасувати проведення розважальних заходів, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування, у громадському транспорті;

2.3. вшанувати пам'ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання, по можливості зупинити на цей час виробничий процес та зупинити рух громадського та приватного транспорту.

1. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження на вебсайті Сарненської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024