№77 від 02 травня 2022 року "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт підлоги та кімнат першого поверху у приміщенні Сарненського районного центру комплектування та соціальної..."

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02 травня 2022 року                                                                                               № 77

Про затвердження зведеного кошторисного

розрахунку вартості об’єкта будівництва на

поточний ремонт підлоги та кімнат першого

поверху у приміщенні Сарненського районного

центру комплектування та соціальної підтримки

по вул. Військова, 22А в м. Сарни Рівненської

області

На виконання рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 20.04.2022 №159 «Про визнання головного розпорядника бюджетних коштів на  2022 рік  щодо здійснення окремих видатків», рішення Сарненської міської ради від 23.12.2021 №724 «Про бюджет Сарненської міської територіальної на 2022 рік (17566000000)», зі змінами, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта на поточний ремонт підлоги та кімнат першого поверху у приміщенні Сарненського районного центру комплектування та соціальної підтримки по вул. Військова, 22А в м. Сарни Рівненської області у сумі 364,000 тис.грн., в тому числі будівельні роботи – 350,062 тис.грн.
  2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради Ользі ДУМНІЦЬКІЙ проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів наданих послуг.
  3. Контроль за виконанням робіт покласти на заступника начальника управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю – начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Юрія КОЗЯРЧУКА.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024