№ 81 від 04 травня 2022 року "Про здійснення заходів з благоустрою з нагоди 137-ї річниці міста Сарни"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

04 травня 2022 року                                                                                            № 81

Про здійснення заходів з благоустрою

з нагоди 137-ї річниці міста Сарни

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Сарненської міської ради від 07 квітня 2011 року № 215 «Про День міста Сарни», з метою забезпечення належного санітарного стану та благоустрою території міста Сарни:

1. Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс», відділу житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради на території міста до 10 червня 2022 року:

1.1. Привести до належного естетичного та санітарного стану вулиці, дороги, тротуари, зелені зони, парки, сквери, фонтани, лавки, кладовища, пам’ятники.

1.2. Ліквідувати несанкціоновані та неконтрольовані сміттєзвалища відходів, стихійні смітники у межах доріг міста, зонах відпочинку, на берегах водойм.

1.3. Забезпечити належне утримання доріг комунальної власності, у тому числі здійснити ямковий ремонт дорожнього покриття  і нанесення дорожньої розмітки.

1.4. Провести культивацію ґрунту зелених зон у сквері по вулиці Широкій та висадити зелені насадження.

1. Комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради, Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» здійснити прибирання прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків до 10 червня 2022 року.

1. Комунальній установі «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради провести огляд щодо утримання у належному санітарному стані прилеглої території підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, приватних садиб, балконів і дворових територій багатоквартирних будинків до 10 червня 2022 року.
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадським, політичним організаціям, релігійним громадам забезпечити належний санітарний стан та благоустрій на відведених та закріплених територіях до 10 червня 2022 року.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024