МІСЬКОГО ГОЛОВИ

27 липня 2021 року                                                                                                №163

«Про затвердження зведеного кошторисного

розрахунку вартості об’єкта будівництва

на поточний ремонт (очищення) водовідвідних

каналів по вул.І.Федорова на масиві житлової забудови

згідно детального плану обмеженого вулицями:

Рівненська, Волинська, Ювілейна в м.Сарни

Рівненської області»

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 24.12.2020 №82, рішення Сарненської міської ради від 24.12.2020 №84 «Про бюджет Сарненської міської територіальної на 2021 рік (17566000000)», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт (очищення) водовідвідних каналів по вул.І.Федорова на масиві житлової забудови згідно детального плану обмеженого вулицями: Рівненська, Волинська, Ювілейна в м.Сарни Рівненської області у сумі 46,000 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 42,564 тис. грн

1. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення – головному бухгалтеру Сарненської міської ради Думніцькій О.П. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Міщеню В.П.

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                                 Іван НАЗАРЕЦЬ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"