№253 від 27 жовтня 2021 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва на поточні ремонти"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

27 жовтня 2021 року                                                                                               №253

Про затвердження зведених кошторисних

розрахунків вартості об’єктів будівництва

на поточні ремонти

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 24.12.2020 №82, рішення Сарненської міської ради від 24.12.2020 №84 «Про бюджет Сарненської міської територіальної на 2021 рік (17566000000)» (зі змінами), керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт (улаштування) трубчастого переїзду через водовідний канал по вул.Волинська в м.Сарни Рівненської області у сумі 48,80839 тис. грн, у тому числі будівельні роботи – 45,06856 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт (очищення) водовідвідного каналу по вул.Волинська в м.Сарни Рівненської області у сумі 48,96955 тис. грн, у тому числі будівельні роботи – 45,31108 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта на поточний ремонт дороги без твердого покриття по вулиці Інтернаціональна м.Сарни, Рівненської області у сумі 49,000 тис. грн, у тому числі будівельні роботи – 46,236 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта на поточний ремонт дороги без твердого покриття по вулиці Самчука м.Сарни, Рівненської області у сумі 41,000 тис. грн, у тому числі будівельні роботи – 38,687 тис. грн.

1. Відділу фінансово-господарського забезпечення проводити фінансування згідно з бюджетними призначеннями та актами виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира Міщеню.

Міський голова                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024