№33 від 26 березня 2020 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків на поточні ремонти (виконавчих кошторисів) в м. Сарни Рівненської області"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 березня 2020 року                                                                                                 № 33

«Про затвердження зведених кошторисних

розрахунків на поточні ремонти (виконавчих

кошторисів) в м. Сарни Рівненської області»

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2020 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 24.12.2019 №1368, рішення Сарненської міської ради від 24.12.2019 №1370 «Про міський бюджет на 2020 рік», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул. Військова, 11 в м. Сарни Рівненської області (виконавчий кошторис) у сумі 199,842 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 188,926 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул. Військова, 13 в м. Сарни Рівненської області (виконавчий кошторис) у сумі 199,677 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 188,767 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт тротуару по вул. Військова (в межах вул. Демократична – вул. Жовтнева) в м. Сарни Рівненської області (виконавчий кошторис) у сумі 199,679 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 188,797 тис. грн.

1. Виконуючій обов’язки головного бухгалтера виконавчого комітету міської ради Мосійчук Н.В. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням робіт покласти на начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                   ВІКТОР ХОМИЧ

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу