№59 від 07 травня 2019 року "Про створення тимчасової комісії по вивченню пропозиції щодо створення об’єднаної територіальної громади з центром у місті Сарни"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 травня 2019 року                                                                                 № 59

«Про створення тимчасової комісії

по вивченню пропозиції щодо

створення об’єднаної територіальної

громади з центром у місті Сарни»

За результатами вивчення пропозиції Городецької сільської ради Володимирецького району Рівненської області від 25.03.2019 № 248/02-14/19, беручи до уваги рекомендації  постійних депутатських комісій міської ради  від 19.04.2019, керуючись Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пунктом 20 частини 4 статті 42,  частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Створити комісію з метою вивчення пропозиції Городецької сільської ради Володимирецького району Рівненської області щодо створення об’єднаної територіальної  громади з центром у місті Сарни в складі:

М’якішев Ігор Федорович – депутат міської ради, голова постійної комісії  з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю ( за згодою),

Дзугань В’ячеслав Іванович- депутат міської ради, голова постійної комісії з питань земельних відносин, жиитлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку ( за згодою),

Шостак Яна Сергіївна - депутат міської ради, голова постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності і правопорядку ( за згодою),

Городнюк Володимир Павлович - депутат міської ради, голова постійної комісії мандатної, з питань освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної політики і духовності ( за згодою),

Фесовець Олександр Миколайович - депутат міської ради, голова постійної комісії мандатної, з питань спортивної і молодіжної політики (за згодою),

Палієнко Тамара Федорівна – секретар ради,

Товкач Тетяна Павлівна- виконуюча обов'язки начальника відділу юридичного забезпечення.

1. Комісії, визначеній пунктом 1 цього розпорядження забезпечити вивчення питання щодо створення об’єднаної територіальної громади з центром у місті Сарни та надати пропозиції до 01.07.2019.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф.

Міський голова                                                                                       С.Б.Усик

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024