№154 від 07 листопада 2019 року "Про організацію та проведення навчального практикуму РРВ АМУ у м. Сарни. "

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 листопада 2019 року                                                                                    № 154

Про  організацію        та проведення навчального практикуму РРВ АМУ

у м. Сарни.

На підставі листа Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України від 01.11.2019 № 1/1-245 про проведення навчального практикуму по обміну досвідом для представників міських, селищних рад – членів АМУ, Рівненської області,  відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Провести навчальний практикум по обміну досвідом для представників міських, селищних рад – членів АМУ, Рівненської області у м. Сарни

12 листопада 2019 року.

1. Затвердити програму проведення навчального практикуму у м. Сарни (додається).
  2. Працівникам виконавчого апарату виконавчого комітету міської ради, керівникам підприємств і установ міської комунальної власності визначених програмою проведення практикуму забезпечити організацію проведення виїзної частини практикуму безпосередньо в установах в день проведення заходу.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря ради Тамару Палієнко.

Міський голова                                                  Світлана Усик

до розпорядження міського голови

від 07.11.2019 № 154

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ

проведення виїзного засідання Рівненського відділення Асоціації

міст України в рамках загальнонаціональної програми "Маршрути успіхів"

12 листопада 2019 року                                                                         м. Сарни

Години

10.00

Зустріч гостей (приміщення міської ради).

Реєстрація учасників (кава, брейк).

11.00

Відкриття заходу, презентація виїзного засідання.

Тетяна Грещук – виконавчий директор Рівненського РВ АМУ.

Пленарне засідання (конференц-зал міської ради).

Виступ міського голови Світлани Усик.

Презентація роботи Сарненської міської ради (перегляд слайдів).

11.10

Робота спецавтотранспорту КП "Екосервіс" (сміттєвоз "Ford Cargo" по збору твердих побутових відходів (пилосмок).

Робота спецавтотранспорту(автовишки) КП "Житлосервіс"

11.20

11.35

Огляд арт-об’єктів (сквер по вул. Широкій, сквер по вул. Соборній) в рамках освітнього проекту "Відкривай Україну".

Огляд скверу "Залізничник" (скейт-парк, "тарзанка", пам’ятник-символ м. Сарни "Сарна", майданчик  - шахи).

Знайомство з роботою МБК "Залізничник": коротка екскурсія/огляд, презентація гурткової роботи, студії звукозапису.

Галина Ковтун – директор МБК "Залізничник".

12.00

Перехід по вул. Пирогова.

Знайомство з роботою музичної школи (огляд).

Едуард Раковець  – начальник відділу культури РДА,

депутат міської ради.

Життя сарненської інтелігенції на початку ХХ століття,  презентація "Ретрокімнати" Сарненського історико-етнографічного музею (перегляд відеофільму).

Вікторія Дашко  – директор музею.

12.30

Переїзд по вул. Соборній – Грушевського (коментар будівництва нового ДНЗ).

Віктор Хомич  – перший заступник міського голови.

12.45

Знайомство з ДНЗ № 8 "Веселка", в рамках програми впровадження енергозбереження та енергоефективності, проект твердопаливної котельні, даху.

Створення умов для індивідуально-корекційної роботи спеціалістів: логопеда, психолога.

Людмила Потапович  – завідувач ДНЗ № 8.

13.20

Переїзд до МБК "Сузір’я".

Робота клубу жінок учасників АТО

"Ключ довіри" (реабілітація сімей учасників АТО).

Людмила Ворон – директор МБК "Сузір’я".

Організація роботи та особистої співпраці підліткового клубу "Юність" з організаціями та установами міста (сонячні діти).

Наталія Березовська  – директор ПК "Юність".

13.40

Переїзд по вул. Кн.Ольги, дворові території, тротуар по вул. Белгородській, 9, 11.

13.55

Переїзд до ФСК "Повір у себе", маршрут успіху реалізації проекті підвищення рівня охоплення осіб з інвалідністю (придбання інклюзивного майданчика) та забезпечення спецавтомобіля для перевезення осіб (надання послуг Інватаксі).

Олександр Цицюра  – голова ФСК "Повір у себе"

Олександр Фесоцевь  –заслужений тренер України, депутат міської ради

14.20

Переїзд по центру (вул. Белгородська, Суворова, Шевченка).

Знайомство з діяльністю корпорації "Братерство без кордонів" та впровадження соціальних проектів.

Володимир Хомич – менеджер офісу корпорації "Братерство без кордонів".

14.55

Переїзд до ДНЗ № 1 "Дзвіночок".

Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ та створення оптимальних умов для дітей з особливим потребами.

Алла Канська – завідувач ДНЗ № 1.

15.20

Переїзд по вул. Привокзальній, вул. Чорновола, вул. Суворова (коротка зупинка в парку Героїв майдану, висадження дерев), світлофор.

15.40

Переїзд по вул. Технічній, Набережній (спортивний майданчик на березі річки Случ), Варшавській

16.00

Підведення підсумків.

Тетяна Грещук – виконавчий директор Рівненського                      відділення АМУ.

Світлана Усик – міський голова.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                             Віктор Бахно

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"