№142 від 18 жовтня 2019 року "Про Подяки міського голови до 80-річчя СП "Сарненська дистанція сигналізації і зв’язку"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

18 жовтня 2019 року                                                                                  № 142

"Про Подяки міського голови

до 80-річчя СП "Сарненська

дистанція сигналізації і зв’язку"

За багаторічне сумлінне ставлення до своїх посадових обов’язків, вагомий особистий внесок по забезпеченню надійності роботи лінійних пристроїв радіозв’язку та з нагоди 80-річного ювілею СП "Сарненська дистанція сигналізації і зв’язку", відповідно до пункту двадцять частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Вручити Подяки міського голови:
    • Дейнеці Петру Петровичу – електромеханіку дільниці І групи бригади з обслуговування пристроїв радіозв’язку СП "Сарненська дистанція сигналізації і зв’язку";
    • Максименку Миколі Павловичу – ветерану СП "Сарненська дистанція сигналізації і зв’язку";
    • Чекану Володимиру Олексійовичу – ветерану СП "Сарненська дистанція сигналізації і зв’язку"
    • Кузьмичу Віктору Костянтиновичу – ветерану СП "Сарненська дистанція сигналізації і зв’язку"

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА  УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024