№137 від 08 жовтня 2019 року "Про обмеження руху автотранспорту"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08 жовтня 2019 року                                                                                             № 137

"Про обмеження руху

автотранспорту"

З метою створення безпечних умов під час проведення заходів Свята  вулиці Просвіти (Гендльової), 13 жовтня 2019 року, відповідно до пункту 6 статті 7 Закону України " Про автомобільний транспорт", пункту 20 частини четвертої статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Обмежити рух автомобільного транспорту в м. Сарни 13.10.2019 року по  вул. Просвіти від вул. Залоги до вул. Пирогова, а також по вул. Веселій  від вул. Соборної з 15.30 год. до завершення свята .

1. Рекомендувати відділу організації несення служби в м. Сарни Управління патрульної поліції в Рівненській області, департаменту патрульної поліції обмежити рух автотранспорту загального користування  згідно пункту 1 цього розпорядження.
  2.       Контроль за виконанням цього розпорядження покласти   на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

Міський голова                                                                          Світлана Усик

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024