№76 від "Про обмеження руху автотранспорту."

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

06 червня 2019 року                                                                                             № 76

"Про обмеження руху

автотранспорту."

З метою створення безпечних умов під час проведення заходу, присвяченого відзначенню Дня сім"ї, 09 червня 2019 року на центральній площі м. Сарни, відповідно до пункту 6 статті 7 Закону України " Про автомобільний транспорт", пункту 20 частини четвертої статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Обмежити рух автомобільного транспорту в м. Сарни 09.06.2019 року по  вул. Широкій (непарна сторона) та по парній стороні вул. Широкої від вул. Миколи Амосова до вул. Бєлгородської, а також по вул. Бєлгородській  від вул. Мічуріна до вул. Коперника   з 15.00 до 19.00 год.

1. Рекомендувати відділу організації несення служби в м. Сарни Управління патрульної поліції в Рівненській області, департаменту патрульної поліції обмежити рух автотранспорту загального користування  згідно пункту 1 цього розпорядження.
  2.       Контроль за виконанням цього розпорядження покласти   на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

Виконуючий обов"язки

міського голови                                                                          В.А.Хомич

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"