№30 від 11 березня 2019 року "Про закриття руху автотранспорту по вул. Короленка від вул. Белгородська до вул. Матросова в м. Сарни Рівненської області"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 березня 2019 року                                                                                            № 30

«Про закриття руху автотранспорту по

вул. Короленка від вул. Белгородська

до вул. Матросова в м. Сарни Рівненської

області»

З метою створення безпечних умов під час виконання робіт по реалізації проекту «Капітальний ремонт вул. Короленка (в межах вул. Белгородська та вул. Матросова) в м. Сарни Рівненської області», керуючись статтею 6 Закону України «Про дорожній рух», пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Закрити рух автомобільного транспорту по вул. Короленка від вул. Белгородська до вул. Матросова в м. Сарни з 11.03.2019 до завершення будівельних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт вул. Короленка (в межах вул. Белгородська та вул. Матросова) в м. Сарни Рівненської області», відповідно до схеми організації дорожнього руху на період виконання будівельних робіт.

1. Рекомендувати відділу організації несення служби в м. Сарни Управління патрульної поліції в Рівненській області ДПП здійснювати контроль за рухом транспорту згідно пункту 1 цього розпорядження.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                             С.Б. УСИК

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024