, Адміністратор

№77 від 12 червня 2018 року "Про закріплення службових автомобілів міської ради за посадовими особами"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 

12 червня 2018 року                                                                              № 77

 

 

"Про закріплення службових

автомобілів  міської ради за

посадовими особами"

 

 

         З метою збереження та ефективного використання службових автомобілів міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2003 року № 848 "Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями" (із змінами), відповідно до підпункту 20 пункту 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Закріпити службові автомобілі міської ради:
    • "Skoda Octavia", реєстраційний номер ВК 5556 ВА, за міським головою, водієм міської ради з правом позагаражного збереження.
    • ВАЗ 2115, реєстраційний номер 777-95 РО, за першим заступником міського голови, керуючим справами міськвиконкому, начальником відділу житлово-комунального господарства та розвитку території, водієм міської ради з правом позагаражного збереження.

 

  1. Надати дозвіл на використання автотранспортних засобів міської ради у вихідні та святкові дні, а також за межами Рівненської області на відстань, що перевищує 200 кілометрів для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю посадових осіб, виходячи із специфіки діяльності міської ради відповідно до її повноважень згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

 

  1. Розпорядження міського голови від 03 грудня 2014 року № 110 "Про закріплення службових автомобілів міської ради за посадовими особами" визнати таким, що втратило чинність.

 

 

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                   В.А.ХОМИЧ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання