№73 від 11 червня 2018 року "Про Подяку міського голови до Дня медичного працівника"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

11 червня 2018 року                                                                                       № 73

"Про Подяку міського голови

до Дня медичного працівника"

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень надання якісних медичних послуг мешканцям міста, професійне виконання посадових обов’язків, особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, доброзичливе ставлення до пацієнтів, активну участь у  житті міської територіальної громади та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, відповідно до підпункту 20 пункту 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

Вручити Подяки міського голови:

• Власюк Людмилі Олександрівні – лікарю-статистику оргметодкабінету КЗ "Сарненська центральна районна лікарня";

• Ковальчук Тетяні Петрівні – лікарю-психіатру КЗ "Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка";

• Попенку Олександру Федоровичу – старшому лаборанту клініко-діагностичної лабораторії КЗ "Сарненська районна лікарня";

• Хомич Руслані Анатоліївні – сестрі медичній КЗ "Страшівська туберкульозна лікарня";

• Яруті Ірині Ярославівні – лікарю-отоларингологу поліклініки КЗ "Сарненська центральна районна лікарня";

• Дубінець Ірині Федорівні – лікарю загальної практики – сімейному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сарненської дільниці № 1 КЗ "Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ"ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                   В.А.ХОМИЧ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"