№55 від 23 травня 2018 року "Про підсумки благоустрою до 133-ї річниці м. Сарни"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

23 травня 2018 року                                                                                 № 55

"Про підсумки благоустрою

до 133-ї річниці м. Сарни"

З метою заохочення колективів підприємств, організацій, установ та жителів міста по поліпшенню санітарного стану вулиць, прибудинкових територій, підвищення рівня благоустрою, надаючи важливого значення громадським ініціативам та враховуючи рекомендації конкурсного комітету, відповідно до рішення міськвиконкому від 11.05.2018 № 150 "Про відзначення 133-ї річниці міста Сарни", підпункту 20 пункту 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Визнати переможцями та вручити Подяки міського голови і подарунки:

• в номінації "Кращий об’єкт благоустрою серед прибудинкових територій)":
  • будинок № 13/3 по вул. Кривій (власник Мінчук Валентина Сергіївна);
  • будинок № 73 по вул. Котляревського (власник Дебела Валентина Миколаївна);
  • будинок № 9 по вул. Заньковецької (власник Артюшок Валентина Петрівна)
    • в номінації "Кращий об’єкт благоустрою серед закладів торгівлі та побуту":
  • кафе "Саша" по вул. Вишневій (власник Котик Олександр Ростиславович);
  • кафе "Мафіозі" по вул. Я.Мудрого, 1Б (власник Павлюк Тарас Григорович).

• в номінації "Кращий об’єкт благоустрою серед підприємств і установ міста":
  • Сарненське лісництво ДП "Сарненське лісове господарство" (керівник Мельник Іван Миколайович).

• в номінації "Кращий об’єкт благоустрою серед навчальних закладів":
  • дошкільний навчальний заклад № 3 "Ялинка" (завідувач Кібиш Людмила Василівна);
  • дошкільний навчальний заклад № 7 "Калинка" (завідувач Євгейчук Галина Олександрівна).

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                С.Б.УСИК

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради