№8 від 26 січня 2015 року "Про скликання ХХХХV позачергової сесії міської ради шостого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 січня 2015 року                                                                                № 8

"Про скликання ХХХХV позачергової

сесії міської  ради шостого  скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішення  колегії міської ради від 26 січня 2015 року "Про погодження дати, порядку денного  ХХХХV позачергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХХХХV позачергову сесію міської ради шостого скликання 29 січня 2015 року.

1. Провести пленарне засідання ХХХХV позачергової сесії міської ради шостого скликання 29 січня 2015 року о 14.00 годині  в сесійній залі міської ради (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів графік проведення засідань постійних комісій, а також дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний  ХХХХV позачергової сесії міської ради шостого  скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХХХV позачергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХХХV позачергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХХХV позачергової сесії міської ради оприлюднити на веб-сайті  міської ради та через засоби масової інформації.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  С. Б. Усик

до розпорядження міського голови

від 26.01.2015 № 8

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

ХХХХV позачергової сесії міської ради VІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи сорок п’ятої позачергової сесії Сарненської міської ради шостого скликання.
  2. Про заяви, звернення, запити депутатів.
  3. Про звіт щодо виконання міського бюджету на 2014 рік.
  4. Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури та спорту на території міста Сарни на 2015 рік.
  5. Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.
  6. Про затвердження плану природоохоронних заходів міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2015 рік.
  7. Про встановлення місцевих податків і зборів.
  8. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами.
  9. Про затвердження Порядку відрахування у 2015 році міськими комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу).
  10. Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста.
  11. Про звіт про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2014 рік.
  12. Про програму соціально – економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2015 рік.
  13. Про виконання плану роботи міської ради в 2014 році та затвердження плану роботи міської ради на І півріччя 2015 року.
  14. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік по м. Сарни.
  15. Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул.. Пирогова, 4/3.
  16. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни із земельних питань.
  17. Різне.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                    В.К.Бахно

27 березня 2024