№446 від 04 грудня 2020 року "Про перспективний планроботи виконавчого комітетуміської ради на І півріччя 2021 року"

24 грудня 2020 року                                                                               № 446

"Про перспективний план

роботи виконавчого комітету

міської ради на І півріччя 2021 року"

Відповідно Регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити перспективний план роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2021 року (додається).

1. Довести дане рішення до відома керівників підприємств, установ, організацій та визначених у плані виконавців.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення виконавчого

комітету міської ради

від 23.12.2020 №  446

П Л А Н

роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2021 року

Питання, які виносяться на розгляд виконкому

Місяць проведен-ня засідання

Доповідач по питанню

Відповідальні за підготовку питання

4

5

6

Р О З Д І Л  І

ПИТАННЯ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ НА РОЗГЛЯД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

1

Про схвалення звіту про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку громади у  2020 році.

Січень

2

Про схвалення звіту про виконання міського бюджету у 2020  році.

1

Про роботу об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Тусь В.В., директор КП "Сарнитепло-

сервіс",

Місько О.О., директор КП "Житлосервіс",

Микосянчик О.С., директор КП"Екосервіс"

2.

Про затвердження статутів комунальних підприємств, установ, закладів громади.

Міщеня В.П.

Шостак Я.С.

3

Про роботу міськвиконкому з виконання   Закону України "Про звернення громадян" у  ІІ півріччі 2020 року.

Іванкова О.П.

1

Про виконання цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку громади у 2020 році.

2

Про підсумки громадських слухань.

1

Про схвалення звіту про виконання міського бюджету за  І квартал 2021 року.

2

Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території громади.

- " -

Начальник Служби у справах дітей міської ради

3

Про підготовку КП "Житлосервіс", КП "Екосервіс" до виконання робіт з благоустрою та озеленення території громади у весняно-літній період.

1

Про проведення сезону безпеки на водних об’єктах громади у 2021 році.

2

Про організацію медичного обслуговування та харчування у закладах освіти громади.

-"-

Начальник управління освіти міської ради

1

Про створення умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання населення та в місцях масового відпочинку.

Начальник управління культури, туризму, молоді та спорту міської ради

2

Про розгляд і внесення до відповідних органів виконавчої влади пропозицій до планів і програм будівництва та реконструкції об’єктів на території громади на 2022 рік.

3

Про план роботи виконкому на ІІ півріччя 2021 року.

Р О З Д І Л  ІІ.   ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ МІСЬКВИКОНКОМУ

Міжвідомча комісія

Житлова комісія

3.

Адмінкомісія

Р О З Д І Л  ІІІ.  НАРАДИ, СЕМІНАРИ, НАВЧАННЯ

1.

Наради із керівниками комунальних підприємств громади.

Керівники КП громади

2.

Проведення нарад-навчань з питань ознайомлення із  змінами у законодавстві.

щотижня

Шостак Я.С.

Працівники виконавчого апарату

3.

Апаратні наради при міському голові.

щотижня

Іванкова О.П.,

апарат виконкому

Р О З Д І Л  ІV.  ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

1.

Заходи  з нагоди державних свят та свят за народним календарем.

Згідно окремих планів роботи

2.

День міста (136 річниця).

21.06.

Шимко В.М.

Керуючий справами виконавчого комітету                                                                    Вячеслав ШИМКО

18 квітня 2024