№84 від 17 лютого 2020 року "Про затвердження рішенняпрофспілкового комітету експлуатаційного вагонного депо Ковельпро постановку на квартирний облік"

17 лютого  2020 року                                                                                         № 84

«Про затвердження рішення

профспілкового комітету

експлуатаційного вагонного депо Ковель

про постановку на квартирний облік»

Розглянувши звернення начальника виробничого підрозділу «Експлуатаційне вагонне депо Ковель»  від 15.01.2020 № 7 про затвердження спільного рішення  адміністрації та профспілкового комітету виробничого підрозділу (витяг з протоколу № 57 від 18.12.2019 з додатком) про зарахування на квартирний облік  для отримання житла громадянки (особа), керуючись пунктом 1 частиною 1 статті 34, абзацом 2 частини 1 статті 39 Житлового кодексу УРСР, Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

Затвердити спільне рішення адміністрації та профспілкового комітету виробничого підрозділу «Експлуатаційне вагонне депо Ковель», оформлене витягом із протоколу № 57 від 18.12.2019 з додатком про зарахування  на квартирний облік та включення до списків працівників, які знаходяться на обліку для одержання житлової площі на 2020 (особа) в складі сім’ї 4 особи ((особа)- дружина, (особа)- дочка, (особа) - дочка) (додається).

Міський голова                                                                  світлана Усик

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024