№234 від 15 Липня 2020 року "Про розгляд звернення ФОП (особа)щодо облаштування весняно-літньої тераси кафе «CRAFT» по вул. Белгородська, --- в м. Сарни"

15 липня 2020 року                                                                                      № 234

«Про розгляд звернення ФОП (особа)

щодо облаштування весняно-літньої тераси

кафе «CRAFT» по вул. Белгородська, ---

в м. Сарни»

Розглянувши звернення ФОП (особа) щодо облаштування та функціонування весняно-літньої тераси кафе «CRAFT», площею 49 м.кв., по вул. Белгородська, --- в м. Сарни, враховуючи рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 20.06.2019 №206 «Про встановлення режиму роботи кафе «CRAFT» по вул. Белгородській, --- в  м. Сарни», керуючись частиною 1 статті 20, статтею 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пунктом 7 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ФОП (особа) на облаштування та функціонування весняно-літньої тераси кафе «CRAFT», площею 49 м.кв., на орендованій земельній ділянці по вул. Белгородська, --- в м. Сарни до 01.11.2020.

1. Встановити режим роботи весняно-літньої тераси, зазначеної в пункті 1 цього рішення, у відповідності до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 20.06.2019 №206 «Про встановлення режиму роботи кафе «CRAFT» по вул. Белгородській, --- в м. Сарни».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та головного спеціаліста міськвиконкому з питань торгівлі, побуту та громадського харчування Малецьку А.Ю.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               СВІТЛАНА УСИК

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

24 квітня 2024