№181 від 23 квітня 2021 року "Про розгляд звернення гр. (особа) щодо благоустрою території загального користування, прилеглої до кафе «Рандеву» на перехресті вул. Незалежності та вул. Толстого в м. Сарни Рівненської області"

«23» квітня 2021 року                                                                               №181

«Про розгляд звернення гр. (особа)

щодо благоустрою території загального

користування, прилеглої до кафе «Рандеву»

на перехресті вул. Незалежності та вул. Толстого

в м. Сарни Рівненської області»

Розглянувши звернення громадянки (особа) щодо надання дозволу на благоустрій території загального користування, прилеглої до кафе «Рандеву» на перехресті вул. Незалежності та вул. Толстого в м. Сарни Рівненської області, керуючись пунктом 5 частини першої статті 17, частиною другою статті 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою території міста Сарни  за порушення яких передбачена адміністративна відповідальність, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011 №194 зі змінами та доповненнями, підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл громадянці (особа) на здійснення благоустрою території загального користування, прилеглої до кафе «Рандеву» на перехресті вул. Незалежності та вул. Толстого в м. Сарни Рівненської області, згідно наданої схеми благоустрою, без встановлення огорожі.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира Міщеню.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Стельмах С.Л., жителів м. Сарни, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"

19 квітня 2024