№106 від 01 квітня 2020 року "Про припинення опалення приміщеньзакладів освіти, культури, спорту, які перебувають у міській комунальній власності та адмінприміщення міської ради в умовах карантину"

01 квітня 2020 року                                                                   №  106

«Про припинення опалення приміщень

закладів освіти, культури, спорту, які  перебувають

у міській комунальній власності та адмінприміщення

міської ради в умовах карантину»

Відповідно до статті 21 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", пункту п’ятого Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» , розпорядження голови райдержадміністрації від 30.03.2020 № 100 "Про припинення опалення закладів освіти, культури та спорту в умовах карантину»", враховуючи обмеження в умовах карантину визначені постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 « Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої корановірусом SARS-CoV-2» та доцільність використання об’єктів освіти, культури, спорту без учнів та відвідувачів цих закладів в умовах карантину, зважаючи на сприятливі погодні умови, з метою оптимізації  використання бюджетних коштів на оплату енергоносіїв та комунальних послуг, керуючись підпунктом 1 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Припинити опалення приміщень закладів освіти, культури, спорту, які перебувають у міській комунальній власності та   адмінприміщення міської ради з 02 квітня 2020 року.

2.Начальнику загального відділу (Іванкова О.П.) довести це рішення  до директора КП "Сарнитеплосервіс", завідувачів дошкільних навчальних закладів, директорів МБК "Залізничник", МБК "Сузір’я",завідувача міського клубу "Колос".

3.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ                                                                       ВІКТОР ХОМИЧ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Стельмах С.Л., жителів м. Сарни, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"