№199 від 17 червня 2020 року "Про розгляд звернення ТОВ фірма «---»"

17 червня 2020 року                                                                                        № 199

«Про розгляд звернення

ТОВ фірма «---»

Розглянувши звернення ТОВ фірма «---» від 27.05.2020, керуючись статтями 6, 27 Закону України «Про дорожній рух», статтями 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ТОВ фірма «---» на розроблення проектної документації на облаштування виїзду з АЗС «---» по вул. Варшавській, --- в м. Сарни із обов’язковим розробленням розділу «Організація дорожнього руху виїзду на автодорогу М-07 Київ-Ковель-Ягодин» на ділянці проектування згідно чинних нормативно-правових актів України у сфері дорожнього руху.

1. ТОВ фірмі «---» при розробленні проектної документації, зазначеної в пункті 1 цього рішення, врахувати схему облаштування прилеглої території біля СТО «SARNY TRUCK SERVICE» по вул. Варшавська, --- в м. Сарни (коригування), яка погоджена відділом безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Рівненській області листом від 01.08.2018 №15623/41/30/01-2018.

1. ТОВ фірмі «---» проектну документацію, розроблену і погоджену відповідно до пунктів 1, 2 цього рішення, погодити в управлінні патрульної поліції у Рівненській області.

1. ТОВ фірмі «---» проектну документацію, розроблену відповідно до пунктів 1, 2, 3 цього рішення, погодити із власником автомобільної дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин – службою автомобільних доріг у Рівненській області.

1. ТОВ фірмі «---» проектну документацію, розроблену і погоджену відповідно до пунктів 1, 2, 3, 4 цього рішення надати на розгляд та затвердження до виконавчого комітету Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                    СВІТЛАНА УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024