Рішення № 335 від 18.09.2019 "Про встановлення режиму роботи магазину "Spirit & food" по вул. Бєлгородській, --- в м. Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

18 вересня 2019 року                                                                                                         №  335

"Про встановлення режиму роботи

магазину "Spirit & food" по

вул. Бєлгородській, --- в м. Сарни"

Розглянувши звернення керівника ПП "МЕРЕЖА РВ" (особа) про встановлення режиму роботи магазину "Spirit & food" по вул. Бєлгородській, --- в м.Сарни, керуючись підпунктом 4 пункту 6 частини 1 статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської, ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з керівником ПП "МЕРЕЖА РВ" (особа), режим роботи магазину "Spirit & food" по торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами в орендованому приміщенні по вул. Бєлгородській, --- в м.Сарни, у зв'язку з його відкриттям, згідно додатку.
  2. Відповідальність за дотриманням режиму роботи покласти на (особа).
  3. Довести до відома (особа), що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
  • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій відвідувачів;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України "Про захист прав споживачів" та інші документи;
  • встановити систему відеоспостереження та забезпечити охорону об'єкту.

4. Рекомендувати (особа) письмово повідомляти міськвиконком:

• про зміни в напрямках діяльності;
  • про зміни в режимі роботи;
  • про припинення господарської діяльності;
  • про скасування державної реєстрації суб'єкта господарської діяльності.

5. Рекомендувати (особа) дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської, ради від 18.02.2011 № 194 та вимог статті 17 Закону України "Про відходи".

6.  Рішення міськвиконкому від 15.05.2019 № 172 "Про встановлення режиму роботи магазину "Spirit & food" по вул. Белгородській, --- в м. Сарни" визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення почасти на головного спеціаліста міськвиконкому з питань торгівлі, побуту та громадського харчування Малецьку А.Ю.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      СВІТЛАНА УСИК

335-pp-merezha-belgorodska.doc.doc
335-33-pp-merezha-rv-grafik.doc.doc

27 березня 2024