Рішення № 154 від 16 квітня 2019 року «Про демонтаж незаконно встановленої тимчасової споруди розміром 3х6,2м в м. Сарни біля житлового будинку № --- по вул. Пушкіна (прибудинкова територія)»

С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

16 квітня 2019 року                                                                                     № 154

«Про демонтаж незаконно встановленої

тимчасової споруди розміром 3х6,2м

в м. Сарни біля житлового будинку № ---

по вул. Пушкіна (прибудинкова територія)»

Керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Сарни, затвердженого рішенням міської ради № 1821 від 21.04.2015, актом №1 перевірки дотримання вимог законодавства щодо встановлення тимчасової споруди на території                м. Сарни від 11.04.2019  та беручи до уваги рекомендації комісії з питань звільнення території міста Сарни від незаконно встановлених тимчасових споруд створеної на підставі розпорядження Сарненського міського голови №157 від 17.10.2016, беручи до уваги рішення Сарненської міської ради №792 від 17.04.2018 «Про припинення (реорганізацію) комунального підприємства «Трудівник» шляхом приєднання до комунального підприємства «Екосервіс»» виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Звільнити частину території міста Сарни шляхом демонтажу незаконно встановленої тимчасової споруди розміром 3х6,2м метри, що незаконно встановлена в м. Сарни біля житлового будинку №--- по вул. Пушкіна (прибудинкова територія) згідно акту №1 перевірки дотримання вимог законодавства щодо встановлення тимчасової споруди на території м. Сарни від 11.04.2019.
  2. Головному спеціалісту із земельних питань підготувати попередження про звільнення в 10-денний термін з дати фотофіксації наклеювання відповідного попередження на тимчасовій споруді території м. Сарни від незаконно встановленої тимчасової споруди розміром 3х6,2м метри, що встановлена в м. Сарни біля житлового будинку №2 по вул. Пушкіна (прибудинкова територія) згідно акту №1 перевірки дотримання вимог законодавства щодо встановлення тимчасової споруди на території м. Сарни від 11.04.2019.
  3. Комунальному підприємству «Екосервіс» провести демонтаж тимчасової споруди розміром 3х6,2м метри, що встановлена в м. Сарни біля житлового будинку №2 по вул. Пушкіна (прибудинкова територія) акту №1 перевірки дотримання вимог законодавства щодо встановлення тимчасової споруди на території м. Сарни від 11.04.2019 відповідно до вимог порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Сарни в разі невиконання добровільного демонтажу тимчасової споруди.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови – Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                           С. Б. УСИК

154-rishennja-demontazh-garazhi-.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"