№ 16 “Про погодження актів про списання багатоквартирного будинку з балансу КП “Житлосервіс”

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

18 лютого  2019 року                                                                                 №16

“Про погодження актів про

списання багатоквартирного

будинку з балансу КП “Житлосервіс”

Розглянувши затвердженні наказом КП “Житлосервіс” № 72 від 18.12.2018 акти про списання багатоквартирного будинку з балансу КП “Житлосервіс”, керуючись статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням Сарненської міської ради від 30.11.2018 № 1031 “Про погодження списання з балансу КП«Житлосервіс» багатоквартирних будинків в м. Сарни та квартири в будинку по вул. Грушевського, 4», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити акти про списання багатоквартирного будинку з балансу КП “Житлосервіс”, квартири в яких приватизовані квартиронаймачами та створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) згідно переліку, що додається.
  2. Погодити акт про списання квартири  № 40 в будинку № 4 по вул. Грушевського, м. Сарни з балансу КП “Житлосервіс”
  3. Це рішення є розпорядчим документом, яке завершує процедуру списання з балансу КП “Житлосервіс” майна визначеного пунктом 1 та 2 цього рішення.
  4. Контроль з виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови В.А.Хомича.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

до рішення міськвиконкому

від  18.02.2019 №16

актів про списання багатоквартирного будинку