№197 від 29 травня 2017 року "Про занесення портретів кращих працівників виробничої та гуманітарної  сфери на Дошку пошани "Гордість міста – 2017"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

29 травня 2017  року                                                                                             №  197

"Про занесення портретів

кращих працівників виробничої

та гуманітарної  сфери на Дошку

пошани "Гордість міста – 2017"

Враховуючи результати діяльності, участь у громадському житті, особистий внесок у розвиток міста та з нагоди 132-ї річниці з Дня заснування м. Сарни, відповідно до статті 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Занести портрети кращих працівників виробничої та гуманітарної сфери м. Сарни на міську Дошку Пошани "Гордість міста – 2017":

• Басистої-Токової Наталії Петрівни         - завідувача  педіатричного

відділення КЗ "Сарненська ЦРЛ".

1.2.     Ворон Людмили Іванівни                       - директора МБК "Сузір’я".

• Городнюка Володимира Павловича        -директора Сарненського ВПУ-22.
  • Гриневич Марії Григорівни                     - завідувача ДНЗ № 4 "Сонечко".
  • Набухотного Романа Миколайовича - заслуженого майстра спорту

України з пауерліфтингу.

• Полтаріна Руслана Георгійовича        - учасника антитерористичної

операції.

• Рабош Оксани Миколаївни           - фізінструктора ДНЗ № 9

"Росинка".

• Тарасової Світлани Євгеніївни           - учителя історії України

Сарненського НВК "Школа-

колегіум".

• Теремка Павла Миколайовича           - майстра виробничої дільниці

КП "Трудівник".

1.10.   Дитячого фольклорного ансамблю

"Веретенце" МБК "Залізничник"             - керівник Галина Куришко.

1. Вручити громадянам, колективу ансамблю, портрети яких занесені на міську Дошку Пошани "Гордість міста – 2017", свідоцтва та подарунки на урочистостях з нагоди святкування Дня міста 05 червня 2017 року.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бахна В.К. – керуючого справами міськвиконкому.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                    С.Б.УСИК

-197-doshka-poshani.doc.doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"