№192 від 17 травня 2017 року "Про затвердження акту обстеження аварійно-небезпечних дерев в м. Сарни, по вул. Широкій (центральний сквер) та вул.Свято-Троїцькій"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

17 травня 2017 року                                                                                      № 192

"Про затвердження акту обстеження

аварійно-небезпечних дерев в м. Сарни,

по вул. Широкій (центральний сквер)

та вул.Свято-Троїцькій"

Розглянувши звернення КП «Трудівник» від 13.05.2017 про аварійність дерев за адресою: вул. Широка та вул. Свято-Троїцька в м. Сарни, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах", статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити акт обстеження аварійно-небезпечних дерев від 16.05.2017 №12/17, що знаходяться по вул. Широкій (центральний сквер) та вул.Свято-Троїцькій в м.Сарни.

1. Надати дозвіл КП «Трудівник» на видалення аварійно-небезпечних дерев в кількості 4 (чотири) шт., згідно з актом обстеження аварійних дерев.

1. Рекомендувати КП «Трудівник» висадити нові молоді дерева листяних порід замість видалених зелених насаджень.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      С.Б.УСИК

-192-zriz-derev-trudivnik.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"