№167 від 17 травня 2017 року "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї     О Б Л А С Т І

17 травня 2017 року                                                                                             № 167

«Про встановлення тарифу

на перевезення пасажирів

на автобусних маршрутах

загального користування

у звичайному режимі руху»

Відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 листопада 2009 року за № 1146/17162, рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 20 квітня 2011 року № 152 «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тариф на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в розмірі 4,00 грн. за одну поїздку.

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 27 березня 2015 року № 73 «Про тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху».

1. Це рішення набирає чинності з наступного дня після дня його опублікування в газеті «Сарненські новини».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                  С.Б. УСИК

-167-tarif-na-perevezennja.doc.doc
-167-analiz-reguljatorno-vplivu-tarif-na-perevezennja.doc.doc

25 квітня 2024